O nás

Tiskárna Broumov je jednou z několika komerčních složek z rodiny neziskové organizace Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov. Na trhu úspěšně působí v oblasti digitálního tisku zejména pro propagaci a marketing podniků, obcí a jiných institucí, zabývá se ale zároveň tisky pro soukromé účely zákazníků.

Naše tiskárna disponuje moderní tiskařskou digitální technologií a je vybavena kompletním strojovým parkem k poskytování polygrafických služeb na vysoké úrovni. Jsme registrovanou firmou sociální (a zároveň chráněnou dílnou), což rozšiřuje naši nabídku nejen o aspekt pomoci dobré věci, ale i o možnost pro zákazníka uplatnit nákup služeb jako náhradní plnění za sociální odvody státu (u nás v roce 2017 do výše 3 mil. 200 tis.Kč).

Výnos z našeho podnikání jde z významné části na kofinancování širokého spektra kulturních aktivit v neziskové organizaci při Klášteře Broumov a do péče o spravovaný objekt kláštera. Agentura Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov stála za generální rekonstrukcí této národní kulturní památky.

Hlavním účelem je tedy naplňování koncepce společensky odpovědného podnikání.

Naplňování principů sociálního podnikání – více zde

Pochlubte se ve svých publikacích, že tisknete odpovědně. Nabízíme vám použití značky  
“Tiskneme odpovědně v Broumově”, kterou můžete použít nejen v tiskovinách, ale komunikovat i online.

Provoz tiskárny je certifikován pro shodu s předpisy PEFC (C-o-C).

ISO 12647-7:2007

Certifikace kvality tiskového procesu na shodu s normou ISO 12647-7:2007 a ISO 12647-7:2016.

JSME ČLENEM
ASOCIACE SPOLEČENSKÉ
ODPOVĚDNOSTI