O nás

Tiskárna Broumov je jednou z několika komerčních složek z rodiny neziskové organizace Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov. Na trhu úspěšně působí v oblasti digitálního tisku zejména pro propagaci a marketing podniků, obcí a jiných institucí, zabývá se ale zároveň tisky pro soukromé účely zákazníků.

Naše tiskárna disponuje moderní tiskařskou digitální technologií a je vybavena kompletním strojovým parkem k poskytování polygrafických služeb na vysoké úrovni. Jsme registrovanou firmou sociální (a zároveň chráněnou dílnou), což rozšiřuje naši nabídku nejen o aspekt pomoci dobré věci, ale i o možnost pro zákazníka uplatnit nákup služeb jako náhradní plnění za sociální odvody státu (u nás v roce 2017 do výše 3 mil. 200 tis.Kč).

Výnos z našeho podnikání jde z významné části na kofinancování širokého spektra kulturních aktivit v neziskové organizaci při Klášteře Broumov a do péče o spravovaný objekt kláštera. Agentura Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov stála za generální rekonstrukcí této národní kulturní památky.

Hlavním účelem je tedy naplňování koncepce společensky odpovědného podnikání.

Pochlubte se ve svých publikacích, že tisknete odpovědně. Nabízíme vám použití značky  
“Tiskneme odpovědně v Broumově”, kterou můžete použít nejen v tiskovinách, ale komunikovat i online.

Provoz tiskárny je certifikován pro shodu s předpisy PEFC (C-o-C).

ISO 12647-7:2007

Certifikace kvality tiskového procesu na shodu s normou ISO 12647-7:2007 a ISO 12647-7:2016.

JSME ČLENEM
ASOCIACE SPOLEČENSKÉ
ODPOVĚDNOSTI